Share this page Cumhurbaşkanlığını Takip Edin Öte yandan SMS yoluyla alınan bağışlara da vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası için banka hesaplarına bağışlar yağmaya başladı. 08:44 2020. Mevzuat Eğitim ve Araştırma Başkanı, PwC Türkiye Depremzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Cumhurbaþkaný kararý Resmi Gazete’de yayýmlandý.Elazýð’da meydana gelen depremden etkilenen afetzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Cumhurbaþkaný kararý, Resmi Gazete’de yayýmlandý.Resmi Gazete’de yayýmlanan Cumhurbaþkaný Kararý’na göre, Elazýð’da meydana gelen depremden zarar gören afetzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Karar’ýn yürürlüðe konulmasýna karar verildi.Ýnsani yardým kampanyasýnýn koordinasyonunu yapmak üzere Afet ve Acil Durum Yönetimi Baþkanlýðý (AFAD) görevlendirildi. Dünyadan en son haberler, Türkiye'den son dakika geliþmeleri, günün öne çýkan gündem haberleri, dünya ekonomi piyasalarýndan flaþ haberler, en yeni spor haberleri ve magazin dünyasýndan son olaylar Karar.com'da- Kabataþ Ýskelesi ve Fýndýklý Parký oylamasý nasýl yapýlýr?- ABD'de polis bir kiþiyi sýcak asfalta bastýrarak öldürdü- Çalýþaný ölü bulunmuþtu, sekreteri de intihar etmiþ- Fenerbahçe-Fatih Karagümrük hangi kanalda yayýnlanacak?- Fenerbahçe Youtube 'Katýl' üyelik ücreti ne kadar? 30.07.2020 Beyan edilen bir gelir veya kazanç olmaması halinde ise bir sonraki yıla devretmeyecektir. © 2020 PwC. Yardım hesabının paylaşılmasının ardından vatandaşlar Milli Dayanışma Kampanyası'na nasıl bağış yapılacağını öğrenmek için araştırma yapmaya başladılar. 02.07.2020 İçişleri Bakanlığı, 30.03.2020 tarih ve 6051 sayılı bir Genelge ile belediyelerin başlattığı yardım toplama faaliyetlerinin2860 sayılı Yasaya uygun olmadığını gerekçe göstererek bu faaliyetleri durdurdu. Eş zamanlı olarak bazı belediyeler de yardım kampanyası başlattı. Toplanan paralar ise bloke edildi. Recep Bıyık Anasayfaya Dön Sosyal Medya'da Paylaş! 1 6552 sayılı …

Depremzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Cumhurbaþkaný kararý Resmi Gazete’de yayýmlandý.Elazýð’da meydana gelen depremden etkilenen afetzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Cumhurbaþkaný kararý, Resmi Gazete’de yayýmlandý.Resmi Gazete’de yayýmlanan Cumhurbaþkaný Kararý’na göre, Elazýð’da meydana gelen depremden zarar gören afetzedeler için yardým kampanyasý düzenlenmesine iliþkin Karar’ýn yürürlüðe konulmasýna karar verildi.Ýnsani yardým kampanyasýnýn koordinasyonunu yapmak üzere Afet ve Acil Durum Yönetimi Baþkanlýðý (AFAD) görevlendirildi. Son Dakika Flaş Haberler - Corona virüsü salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından milli dayanışma kampanyası başlatıldı. Dünyadan en son haberler, Türkiye'den son dakika geliþmeleri, günün öne çýkan gündem haberleri, dünya ekonomi piyasalarýndan flaþ haberler, en yeni spor haberleri ve magazin dünyasýndan son olaylar Karar.com'da- Kabataþ Ýskelesi ve Fýndýklý Parký oylamasý nasýl yapýlýr?- ABD'de polis bir kiþiyi sýcak asfalta bastýrarak öldürdü- Çalýþaný ölü bulunmuþtu, sekreteri de intihar etmiþ- Fenerbahçe-Fatih Karagümrük hangi kanalda yayýnlanacak?- Fenerbahçe Youtube 'Katýl' üyelik ücreti ne kadar? Please see 30.06.2020 23.07.2020 Eş zamanlı olarak bazı belediyeler de yardım kampanyası başlattı. Cumhurbaşkanı tarafından başlatılan milli dayanışma kampanyasına yapılan bağışların kurum kazancından indirimi.30.03.2020 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı kabinesi toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanının ulusa sesleniş konuşmasında milli dayanışma kampanyası başlatılmış, kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından açılan yardım hesapların belirtilmiştir.KOVİD-19 Bağış Hesap Numaraları daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sitesinde de yayınlanmıştır.Kurumlar Vergisi Kanunu’nun 10. maddesinin 1-e bendinde, Cumhurbaşkanınca başlatılan yardım kampanyalarına makbuz karşılığı yapılan ayni ve nakdî bağışların tamamının, kurumlar vergisi matrahının tespitinde; kurumlar vergisi beyannamesi üzerinde ayrıca gösterilmek şartıyla, kurum kazancından indirilebileceği hükme bağlanmıştır.Benzer bir düzenleme de Gelir Vergisi Kanunu’nun 89. maddesinin birinci fıkrasının (10) numaralı bendinde gelir vergisi mükellefleri için yer almaktadır.Cumhurbaşkanı tarafından ulusa sesleniş konuşmasıyla başlatılan KOVİD-19 bağış kampanyası için henüz bir genelge yayımlanmamış olmakla birlikte, bu kampanyaya yapılan bağışların tamamının, yukarıda belirtilen hüküm çerçevesinde kurum kazancından indirilebileceği düşünülmektedir.Ancak indirilebilecek bağış tutarı, bağışın yapıldığı yılın kurum kazancıyla sınırlıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Resmî Sitesi. 23.07.2020

18.05.2020 Elazığ’da meydana gelen depremden etkilenen afetzedeler için yardım kampanyası düzenlenmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Stuttgarter Platz Plz, Orf Teletext 216, Trump Chris Wallace | Full Interview, Wörter Mit Nn, Pup Up Kicks, Allmen Und Das Geheimnis Der Dahlien Mediathek, Lebenserwartung Griechenland Deutschland, What Goes Around Comes Around Chanel,